                                                                                                    Favorit Rivet, Printed Circuit Boards, 0.8 mm
                                                                                                    • Inner diameter is 0.8mm, outer diameter is 1.0mm
                                                                                                    • 2.2mm length, 1.6mm head diameter, 0.1mm wall thickness