                                                                                                    SOLID STATE RELAY, 600VAC, 50A, PANEL
                                                                                                    Load Current50A
                                                                                                    Operating Voltage Max660VAC
                                                                                                    Operating Voltage Min42VAC
                                                                                                    Control Voltage Min4VDC
                                                                                                    50A
                                                                                                    4VDC
                                                                                                    660VAC
                                                                                                    42VAC