                                                                                                    CABLE, 31POS MICRO-D PLUG-FREE END, 36"
                                                                                                    Cable Length - Imperial36"
                                                                                                    Cable Length - Metric914.4mm
                                                                                                    914.4mm
                                                                                                    36"