CSMN15MF Series Computer Cables:
5 Products FoundView
Buyer
Engineer
Manufacturer
Connector Type A
Connector Type B
Cable Length - Imperial
Cable Length - Metric
Jacket Colour
Product Range
Packaging
Filter(s) Applied
1 Filter(s) Selected
| Compare | Price For | Quantity | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Each | 1+ Php1,960.900 10+ Php1,666.500 25+ Php1,562.500 100+ Php1,416.400 250+ Php1,386.300 | D Subminiature Plug, 15 Way | D Subminiature Socket, 15 Way | - | - | Grey | CSMN15MF Series | ||||||
Each | 1+ Php3,510.600 5+ Php3,292.900 10+ Php3,074.700 25+ Php2,882.100 50+ Php2,744.700 More Pricing... | D Subminiature Plug, 15 Way | D Subminiature Socket, 15 Way | - | - | Light Grey | CSMN15MF Series | ||||||
Each | 1+ Php4,155.600 5+ Php3,844.300 10+ Php3,532.500 25+ Php3,311.100 50+ Php3,153.700 More Pricing... | D Subminiature Plug, 15 Way | D Subminiature Socket, 15 Way | 25ft | 7.6m | Light Grey | CSMN15MF Series | ||||||
Each | 1+ Php2,279.600 10+ Php1,937.700 25+ Php1,815.800 100+ Php1,646.900 250+ Php1,544.200 More Pricing... | D Sub 15 Position Plug | D Sub 15 Position Receptacle | 1ft | 304.8mm | Light Gray | CSMN15MF Series | ||||||
Each | 1+ Php6,359.300 5+ Php5,882.800 10+ Php5,406.200 25+ Php5,068.500 50+ Php4,826.500 More Pricing... | D Subminiature Plug, 15 Way | D Subminiature Socket, 15 Way | - | - | Light Grey | CSMN15MF Series | ||||||